Reale APART HOTEL

Apartament Siena

Duży apartament dla 2-4 osób położony na drugim piętrze pięknej kamienicy. W głównej sypialni pokoju jest duże 2 osobowe łóżko, szafa, biurko oraz toaletka. W przechodnim salonie są 2 pojedyncze łóżka, 2 fotele do czytania, stół jadalniany na 6 osób oraz Led Tv. Apartament posiada prywatną luksusową łazienkę z prysznicem wyposażoną w ręczniki i żele do kąpieli. W apartamencie jest także duża w pełni wyposażona kuchnia. W całym apartamencie jest dostęp do internetu WiFi. Apartament jest w wysokim hotelowym standardzie z antyalergiczną pościelą.

Dodatkowe udogodnienia:

- cichy apartament

Firenze - apartament długoterminowy

Apartament Firenze typu studio jest położony na pierwszym piętrze pięknej kamienicy i składa się z sypialni z podwójnym łożem małżeńskim, oraz części wypoczynkowej z rozkładaną sofą (ewentualnie może tam spać dodatkowo 1-2 osób), w salonie znajduje się TV z kanałami telewizji Polskiej. Część wypoczynkowa to także wygodne biurko z podłączeniem do internetu WiFi. Apartament posiada również swoją łazienkę z wanną oraz prysznicem. Dla każdego z gości przewidziane są ręczniki. Aneks kuchanny jest w pełni wyposażony w lodówkę, kuchenkę mikrofalową, płytę grzewczą oraz toster. Apartament jest w wysokim hotelowym standardzie z antyalergiczną pościelą.

Dodatkowe udogodnienia:

- cichy apartament od podwórza kamienicy

- balkon

Padova - apartament długoterminowy

Apartament Padova jest położony na trzecim piętrze pięknej kamienicy i składa się z sypialni z podwójnym łożem małżeńskim, salonu z rozkładaną sofą (ewentualnie może tam spać dodatkowo 1-2 osób), w salonie znajduje się Smart Led TV z podłączeniem do internetu oraz telewizji Polskiej. Część wypoczynkowa to także wygodne biurko z podłączeniem do internetu WiFi oraz LAN. Apartament posiada również swoją łazienkę z wanną oraz prysznicem. Dla każdego z gości przewidziane są ręczniki. W dużej kuchni jest mozliwość przygotowania posiłków oraz jadalnia. Apartament jest w wysokim hotelowym standardzie z antyalergiczną pościelą.

Dodatkowe udogodnienia:

- zaciemniona sypialnia

- Smart TV z internetem

Pokój 2-osobowy

Pokój 2 osobowy znajduje się w dużym dzielonym apartamencie i jest położony na drugim piętrze pięknej kamienicy. W pokoju jest duże 2 osobowe łóżko, szafa, komoda, biurko oraz dwa fotele i ława. Pokój posiada prywatną luksusową łazienkę z wanną i prysznicem z wejściem z przedpokoju. W apartamencie jest także do użytku wspólnego duża kuchnia i jadalania. W całym apartamencie jest dostęp do internetu WiFi. Dla każdego z gości przewidziane są ręczniki. Apartament jest w wysokim hotelowym standardzie z antyalergiczną pościelą.

Dodatkowe udogodnienia:

- radio

- duża przestrzań wspólna z kuchnią i jadalnią

Studio - apartament długoterminowy

Apartament typu Studio jest niewielkim apartamentem położonym na pierwszym piętrze pięknej kamienicy i składa się z sypialni z 2 pojedynczymi łóżkami. Apartament posiada bezpłatny dostęp do internetu WiFi. Apartament posiada również swoją łazienkę z prysznicem. Dla każdego z gości przewidziane są ręczniki. Aneks kuchenny daje możliwość przygotowania posiłków. Apartament jest w podstawowym standardzie z antyalergiczną pościelą.

Dodatkowe udogodnienia:

- apartament od strony dziedzińca

Verona - apartament długoterminowy

Apartament Verona jest położony na pierwszym piętrze pięknej kamienicy i składa się z sypialni z podwójnym łożem małżeńskim, drugiej sypialni z łóżkiem 1-osobowym, salonu z rozkładaną sofą (ewentualnie może tam dodatkowo 1-2 osób), w salonie znajduje się Smart Led TV z podłączeniem do internetu, telewizji Polskiej oraz satelitarnej. Część wypoczynkowa to także fotele, ława, szafy oraz aneks kuchenny z lodówką, mikrofalówką oraz płytą grzewczą. Apartament posiada również swoją łazienkę i dla każdego z gosci przewidziane są ręczniki. W apartamencie można korzystać z darmowego internetu Wi-Fi oraz połączenia LAN. W każdym pokoju znajduje sie też biurko do pracy oraz szafy. Apartament jest w wysokim hotelowym standardzie z antyalergiczną pościelą.

Dodatkowe udgodnienia:

- zaciemnione sypialnie

- Smart TV z internetem

TRIPADVISOR

Z OSTATNIEJ CHWILI

CERTIFICATE OF EXCELLENCE

FACEBOOK