Reale APART HOTEL

Lokalizacja

Aparthotel REALE znajduje się w samym sercu Krakowa na pięknej ulicy Karmelickiej w rządzie stylowych kamienic. Jesteśmy zaraz na przeciwko Teatru Bagatela a tuż obok znajdują się przystanki tramwajowe oraz autobusowe. Ulica Karmelicka zaczyna się przy Plantach - parku otaczającym całe stare miasto. Obok naszego Aparthotelu znajdziecie Państwo park, restauracje oraz kawiarnie. Jesteśmy 3 minuty piechota do Rynku Głównego i kilka minut od wszystkich najważniejszych atrakcji Krakowa.

Naszą zaletą jest również to, że mimo bycia w samym centrum ruchliwego miasta większość naszych apartamentów może liczyć na ciszę gdyż sypialnie znajdują się od strony dziedzińca.


Wyświetl większą mapę

DOJAZD Z LOTNISKA:

Z lotniska Kraków Balice można dotrzeć do nas autobusem 292 i wysiąść na przystanku Plac Inwalidów. Następnie piechotą 10 minut w stronę Rynku Głównego ulicą Karmelicką. Między lotniskiem i Dworcem Głównym kursuje także co 30 minut pociąg przyspieszony. Ostatnią opcją jest podróż taksówką.

Dla klientów posiadamy ofertę transferów lotniskowych w cenie 80zł za samochód do 4 osób. Zamówienie transferu możliwe jest na recepcji.


Wyświetl większą mapę

DOJAZD Z DWORCA GŁÓWNEGO:

Podróż z Dworca Głównego to tylko 2 przystanki linią 2, 4, 14, 24 w stronę Bronowic. Wzsiadamz na pryzstanku Teatr Bagatela i skręcamy w ulicę Karmelicką. po ok 100 metrach znajdujemy kamienicę pod numerem 9.

DOJAZD SAMOCHODEM:

Aparthotel Reale znajduje się pod adresem ul. Karmelicka 9, 31-133 Kraków

Parking jest możliwy przed hotelem oraz na sąsiednich ulicach i jest płatny w autoamcie między 10 rano a 20 oraz w weekendy bezpłatny. W okolicy jotelu w odległości około 150m znajduje się Parking strzeżony w cenie 35zł za dobę.

TRIPADVISOR

Z OSTATNIEJ CHWILI

CERTIFICATE OF EXCELLENCE

FACEBOOK